Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Ухвала передбачала змінити приватному підприємству «Зодчий 2010» цільове призначення земельних ділянок на вул. Пасічній, СК «Нафтовик», які передані йому у власність для ведення садівництва: 1.1. Площею 0,0681 га, у тому числі площею 0,0171 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень. 1.2. Площею 0,0408 га, у тому числі площею 0,0118 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень. 1.3. Площею 0,0629 га, у тому числі площею 0,0213 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень.

Відтак цьому ПП затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Пасічній, СК «Нафтовик» у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, перевівши із земель сільськогосподарського призначення до земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – землі житлової забудови.

Однак, як видно з фото управління «Секретаріат ради», зараз на цій ділянці знаходиться хіба що псяча будка, а відтак у найближчому майбутньому з’явиться багатоповерхівка.