Депутати Львівської облради не проголосували за надання житла воїнам АТО ФОТО

Депутати Львівської облради не проголосували за надання житла воїнам АТО (ФОТО)

Депутати Львівської обласної ради не проголосували за комплекс заходів щодо забезпечення воїнів АТО житлом.

Про це з сесійної зали Львівської обласної ради повідомляє кореспондент «Вголосу».

Ініціатором рішення у Львівській обласній раді про забезпечення житлом воїнів АТО є ВО «Свобода».

Зокрема, у проекті рішення планувалось збільшити на 600 тисяч грн обсяг видатків за загальним фондом обласного бюджету  на регіональну  програму підтримки індивідуального  житлового будівництва «Власний дім» у 2017 році  для воїнів АТО. Управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради пропонувалось завершити процедуру передачі гуртожитків професійно-технічних училищ у містах Миколаїв, Новий Розділ та Червоноград для  забезпечення житлових умов учасників АТО та членів їх сімей. 

«Доручити Львівській обласній державній адміністрації ( О.Синютка): звернутися у Кабінет Міністрів України щодо збільшення субвенції  на забезпечення житлом учасників антитерористичної операції; спрямовувати кошти на будівництво житлових будинків будівельною готовністю не менше 90 відсотків; дотримуватись при купівлі і будівництві житла вартості квадратного метра загальної площі відповідно до  розрахунків Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України; забезпечити проведення аудиту ефективності використання коштів», – йшлось у проекті рішення.

Виступаючи на сесії Львівської облради депутат від ВО «Свобода», Михайло Нискогуз зазначив, що зараз воїнів АТО на Львівщині не забезпечують належним чином житлом.

«Є три аспекти забезпечення житлом учасників АТО. Перший – це державна субвенція. Вона діє на обмежені категорії людей. Це – сім'ї загиблих  воїнів, учасники АТО, які втратили кінцівки, та інваліди. Другий – це отримання кредитів у селах для індивідуального будівництва, тут немає обмеження по учасниках АТО. Але, на жаль, в обласному бюджеті на такі потреби заклали дуже маленьку суму. І тому цього року в Львівській області було виділено всього один такий кредит. І наступного року, вочевидь, нічого кращого не буде. Далі – Львівська обласна рада під час кожного пленарного засідання розпродує комунальне майно. То, може, ті приміщення краще перепрофілювати і віддати їх учасникам АТО. Ми знаємо, що Миколаєві, Новому Роздолі, Червонограді стоять пусті гуртожитки. У Сокальському районі, в Белзі є пустий гуртожиток», – пояснив депутат від ВО «Свобода» Михайло Нискогуз.

Колишній віце-спікер Парламенту Руслан Кошулинський під час розгляду питання про надання воїнам АТО у Львівській області житла зазначив, що депутати мали б прийняти це рішення, оскільки так  вони лише допоможуть українським захисникам.

«Жодного незрозумілого пункту у цьому рішенні немає. Там усе зрозуміло. Не бачу проблеми, щоб за це не проголосувати», – пояснив Руслан Кошулинський.

Проте депутати Львівської обласної ради не підтримали ініціативу націоналістів. 

«Вголос» подає результати поіменного голосування за дане рішення. 

«Вголос»

Теги: Львів, АТО

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm