Депутати від Самопомочі перетворили псячу будку на багатоповерхівку ФОТО

Депутати від «Самопомочі» «перетворили» псячу будку на багатоповерхівку (ФОТО)

Депутати Львівської міської ради, зокрема від фракції «Самопоміч», на засідання 31 березня підтримали ухвалу про затвердження ПП «Зодчий 2010» проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок на вул. Пасічній, СК «Нафтовик».

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Ухвала передбачала змінити приватному підприємству «Зодчий 2010» цільове призначення земельних ділянок на вул. Пасічній, СК «Нафтовик», які передані йому у власність для ведення садівництва: 1.1. Площею 0,0681 га, у тому числі площею 0,0171 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень. 1.2. Площею 0,0408 га, у тому числі площею 0,0118 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень. 1.3. Площею 0,0629 га, у тому числі площею 0,0213 га у межах червоних ліній без права капітального будівництва і посадки багаторічних насаджень.

Відтак цьому ПП затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Пасічній, СК «Нафтовик» у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, перевівши із земель сільськогосподарського призначення до земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – землі житлової забудови.

Однак, як видно з фото управління «Секретаріат ради», зараз на цій ділянці знаходиться хіба що псяча будка, а відтак у найближчому майбутньому з’явиться багатоповерхівка.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm