Держкомітет телерадіомовлення заборонив 135 російських видань

Держкомітет телерадіомовлення заборонив 135 російських видань

Державний комітет телебачення і радіомовлення вніс 137 книг до переліку видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначають, що в опублікованому переліку вказані 135 російських книг, а також два видання з окремих районів Донецької та Луганської областей.

Серед авторів, які потрапили в цей список: Захар Прилепін, Дмитро Goblin Пучков, Олександр Дугін, Сергій Доренко, Едуард Лимонов, Олександр Волконський, Павло Губарєв, Сергій Глазьєв, Анатолій Вассерман, Наталія Поклонська й інші.

Зокрема, в список внесені книги: «Неперекручена історія України-Русі» (Андрій Дикий), «Я і рудий сепар» (Семен Пегов), «Лицарі Новоросії. Хроніки кореспондента легендарного Мотороли» (Геннадій Дубовий), «Україна між Заходом і Сходом: Хроніки Євромайдану» (Василь Піхорович), «Командарм Ігор Стрєлков» (Михайло Полікарпов), «В окопах Донбасу. Хресна дорога Новоросії»(Юрій Євич), «Україна в крові. Бандерівський геноцид» (Георгій Савицький), «Російсько- українські війни» (Олександр Північ), «Як нацькувати Україну на Росію. Міф про «Сталінський Голодомор» (Юрій Мухін), «Російська колонізація» (Матвій Любавський), «Ілюзія свободи. Куди ведуть Україну нові бандерівці» (Станіслав Бишок) і т.д.

Як повідомлялося у січні, Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив у дозволі на ввезення в Україну 25 виданих у Росії в 2015-2017 роках книг. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm