Держсекретарем Мін'юсту обрали заступника міністра

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Ганну Онищенко державним секретарем Міністерства юстиції, а Віктора Іванкевича державним секретарем Міністерства соціальної політики.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії в середу, повідомляє «УП».

Наразі Онищенко є заступником міністра - керівником апарата Мін'юсту, а Іванкевич працює заступником міністра - керівником апарату Мінсоцполітики.

Також конкурсна комісія повинна була обрати резервного кандидата, що протягом року мав би право бути призначеним держсекретарем, якщо Онищенко відмовиться від посади або станеться форс-мажор, але інший кандидат, що пройшов у фінал (заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз), не набрав мінімально необхідну кількість балів.

Та сама ситуація виникла і з резервним кандидатом на місце Іванкевича.

Сам Іванкевич набрав усього 9,9 бала з 20 можливих, у зв'язку із чим комісія має намір рекомендувати Кабінету Міністрів призначити його держсекретарем з випробним терміном або прийняти інше рішення.

Раніше заступник міністра юстиції Анна Онищенко заявила, що 23-річна Анна Калинчук не виконуватиме обов'язків директора люстраційного департаменту, хоча раніше це призначення вже анонсував міністр Павло Петренко. Онищенко наголосила, що вона категорично проти призначення особи, щодо якої виникла така негативна реакція суспільства. 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram