Держзрада Януковича: адвокат екс-президента «покинув» свого підзахисного

Оболонський районний суд Києва задовольнив клопотання адвоката Віталія Мешечка, який представляє інтереси екс-президента України Віктора Януковича у суді, про самовідвід.

Таке рішення оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, – передає УНН. 

«Прийняти відмову захисника Мешечка від виконання своїх обов'язків з захисту обвинуваченого Януковича», – сказав суддя.

Суд доручив регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги невідкладно призначити адвоката для захисту Януковича. За словами судді, наступне засідання відбудеться 6 вересня о 10 годині.

Як писав «Вголос», перед цим адвокат екс-президента В. Януковича Віталій Мешечек заявив, що «кримінальне провадження є особливо складним» і оголосив про самовідвід.

Нагадаємо, 6 липня Оболонський райсуд Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення і ухвалив рішення про призначення екс-президенту Віктору Януковичу безплатного адвоката із Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги. Ним став Віталій Мешечек.

6 липня Янукович заявив у відеозверненні, що відкликає своїх адвокатів із судового процесу щодо нього. Сторона обвинувачення звернулася до суду з клопотанням призначити безплатного адвоката екс-президенту.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram