ДФС розповіла про найдивніші способи контрабанди наркотиків

Державна фіскальна служба України повідомила про 5 найдивніших випадків контрабанди наркотиків через митний кордон України у 2016 році.

Прес-служба ДФС інформує, що одним із лідерів з виявлення нестандартних порушень митних правил під час переміщення товарів через митний кордон України є Харківська митниця, на якій було зафіксовано всі п'ять випадків порушення.

Як відомо, «особливі пиріжки» виявили митники на митному посту «Харків-пасажирський» під час митного контролю спільно з прикордонниками поїзду «Харків-Москва». Зазначають, що один з пасажирів потягу сховав у пиріжках наркотичну речовину, більш того, аби відвести очі митників, відкрито поклав на столі в купе, перемішавши зі звичайними булками з сосисками.

Водночас, митники затримали винахідника, який сховав у порожнині фломастеру згорток з листів коноплі, а у футлярі для мобільного телефону митники виявили цигарку-самокрутку з коноплею, а у порожнині для батарейки тримеру для стрижки волосся виявили пластиковий тубус з маслом коноплі та самою коноплею.

Інший випадок трапився, коли майже 740 тисяч гривень та майже 300 пластикових банківських карток на різні прізвища сховала винахідлива громадянка серед пачок з борошном, крохмалем, вівсяними пластівцями та цукром. Також зловмисники намагалися обдурити «чотирилапого митника», проте він знайшов коноплю в подушці та електронній сигареті в пункті пропуску «Гоптівка», куди прибуло авто з пасажирами, які прямували до Росії.

Останній незвичайний випадок стався коли митники виявили 12 баночок несертифікованого хімічного препарату «Метальдегід» в іграшковому ведмедику. Дитячу іграшку нашпиговану препаратом виявили під час митного контролю у громадянина Вірменії в потязі сполученням «Москва- Харків».

-
 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram