Дії блокадників на Донбасі влетіли країні в копієчку, рахунки будуть виставлені «Самопомочі» і «Батьківщині», - Порошенко

Дії блокадників на Донбасі влетіли країні в копієчку, рахунки будуть виставлені не тільки бойовикам, але й «Самопомочі» і «Батьківщині».

Про це під час виступу на засіданні РНБО заявив президент України Петро Порошенко, пише «112 Україна».

Дісталося й меру Львова Андрію Садовому. Порошенко сказав, що він діями своєї політсили на Донбасі намагався відвернути увагу від того, що за два з половиною роки Львів практично потонув у смітті.

«Те, що дії наших блокадників влетять Україні в копієчку, це очевидно. В яку саме, покаже калькуляція. І ці рахунки ми виставимо не тільки самопроголошеним республіканцям, але і «Самопомочі» та «Батьківщині», іншим організаторам і промоутерам блокади.

Як не прикро це усвідомлювати, гуляй-поле в зоні АТО створила політична сила, яку ми вважали демократичною, ліберальною і реформаторською. Взяли і зробили - нечесно і непорядно по відношенню до країни. Хіба справа - таким ось чином відволікати увагу від провалів свого лідера, який за два з половиною мерських строків не зміг вирішити гострого комунального питання і буквально засипав сміттям красиве європейське місто України?

Організатори блокади доклали чимало зусиль, щоб спровокувати владу на силові дії. Вони чекали крові. Вони навіть не поцуралися, щоб виготовити і розповсюдити фальшивий наказ і поширити фейк про нібито зникнення інваліда-учасника блокади», - сказав Порошенко.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm