Діти з цукровим діабетом малювали картини на Всеукраїнському конкурсі малюнка (ФОТО)

06.06.2017 10:30
Всеукраїнський конкурс малюнка
Всеукраїнський конкурс малюнка
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
У Києві оголосили результати Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в межах довгострокової програми компанії «Діабет. Допоможемо разом». Конкурс покликаний надавати підтримку маленьким українцям, які живуть з діабетом, та їхнім родинам.

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Проблема поширення цукрового діабету серед дітей стоїть в Україні, як і в усьому світі, надзвичайно гостро. Майже 9 000 дітей живуть із цим захворюванням, у тому числі понад 1 300 дітей віком до 6 років. На жаль, ми спостерігаємо щорічну тенденцію до постійного зростання кількості дітей із цукровим діабетом, надто швидко – серед дошкільнят. Участь у Конкурсі малюнка сприяє самореалізації дітей, додає наснаги та віри у власні сили». 

Активний спосіб життя, правильне харчування та творча реалізація – це кити, на яких ґрунтується духовне та соціальне здоров’я людини. Саме тому в Парку Здоров’я, створеному з нагоди проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, з’явилися зупинки, присвячені саме цим трьом важливим темам. На зупинці Активного способу життя Сергій Костецький, відомий український хореограф, провів для усіх гостей заходу танцювальний майстер-клас. Лікар-дієтолог Євгенія Розум закликала відвідувачів, які завітали на зупинку Здорового харчування, поширювати культуру піклування про своє здоров’я та дотримуватися збалансованого режиму харчування. А на зупинці Творчості відбувся цікавий художній майстер-клас.

Цьогорічний конкурс пройшов під гаслом: «Талановита дитина – це диво». Учасники надсилали малюнки у чотирьох категоріях: «Диво-тварини», «Диво-люди», «Диво-місця» та «Диво-події».

12 переможців віком до 7 років, від 8 до 12 років, від 13 до 17 років обрало журі у складі видатних художників, скульпторів та галеристів – Павла Гудімова, Андрія Блудова, Олега Пінчука, Петра Бевзи, а також голови Асоціації дитячих ендокринологів України Наталії Зелінської, відомого українського теле- та радіоведучого Павла Шилька.

Тринадцятого переможця визначили користувачі соціальної мережі Facebook на сторінці Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Цього разу користувачі віддали найбільшу кількість голосів і визнали талант Шиманського Артура.

На урочистій церемонії були оголошені імена переможців:

Номінація «Диво-тварини»:
• Данило Париляк (м. Перемишляни Львівської обл.)
• Валерія Бобикіна (м. Харків)
• Віталій Ходукін (м. Маріуполь)

Номінація «Диво-люди»:
• Любомир Тихончук (м. Київ)
• Захар Кубаєвський (м. Зеленодольськ Дніпропетровської обл.)
• Вадим Чурута (м. Золотоноша Черкаської обл.)

Номінація «Диво-місця»:
• Аліса Алєксєєва (м. Полтава)
• Софія Карпович (м. Житомир)
• Тимофій Мироненко (м. Полтава)

Номінація «Диво-події»:
• Ростислав Фоменко (м. Ізюм, Харківська обл.)
• Міла Кісельова (м. Харків) 
• Ірина Миргород (м. Одеса)

Переможці конкурсу отримають змогу пройти двотижневий курс оздоровлення у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України.

 

«Вголос»


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram