Для плану Маршалла в Україні створять спеціальну агентуру

Для «плану Маршалла» в Україні створять спеціальну агентуру

Сьогодні ініціатори Європейського плану для України – «плану Маршалла» – зустрілися у Литовському сеймі із представниками ЄС.
На фото - литовські автори плану Маршалла - заступник голови парламенту Литви Гедимінас Кіркілас і заступник голови комітету європейських справ сейму Литви Андріус Кубілюс На фото - литовські автори плану Маршалла - заступник голови парламенту Литви Гедимінас Кіркілас і заступник голови комітету європейських справ сейму Литви Андріус Кубілюс

«Ми поспілкувалися із керівниками ЄС і розраховуємо, що Євросоюз затвердить план фінансової допомоги Україні», заявив голова комітету європейських справ сейму Литви Андріус Кубілюс, передає з Вільнюсу кореспондент «Вголосу».

Литовські автори «плану Маршалла» для України розраховують на остаточне рішення, яке прийме керівництво ЄС. Планується, що вже у лютому-березні Україна може отримати реальні рішення щодо фінансової допомоги, а план Маршалла запрацює. Разом з тим, Андріус Кубілюс зазначив, що для успішної реалізації  «плану Маршалла» в Україні потрібно створити спеціальну агентуру, представництва, які контролюватимуть ефективність фінансової допомоги.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram