Для волинських вчителів передплатили газету Партії регіонів та "жовті" видання за бюджетні гроші

Відділ освіти Камінь-Каширської РДА передплатив для вчителів газету Партії регіонів «Волинь-регіон», на що витратив 760 гривень.

Про це власкору «Вголос» повідомили у Центрі Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу.

Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу також виявив, що відділ освіти Ратнівської райдержадміністрації зробив річну передплату спортивної газети «Команда» та «Україна за кермом». На ці цілі використано було 800 гривень бюджетних коштів.

Ще цікавіший вибір зробили у відділі освіти Камінь-Каширської РДА. Там вирішили, що для повноцінного забезпечення навчально-виховного процесу їм необхіда газета «Тайны» та «Бульвар Гордона», на передплату яких витратили 243 гривні.

Окрім того, камінь-каширські освітяни передплатили на півроку 53 примірники газети «Волинь-регіон», яку видає Волинська обласна організація Партії регіонів. Загалом на передплату партійної преси витрачено 760 гривень.

Як зазначив в коментарі Центру начальник відділу освіти Камінь-Каширської РДА Віктор Пась, підготовкою списків періодики займався методичний кабінет відділу. Він вперше почув про передплачений примірник газети «Тайны», проте визнав, що передплачували «Бульвар Гордона». На запитання, для чого в навчально-методичному процесі потрібні такі видання, Пась зазначив, що «методистам видніше».

Щодо передплати газети «Волинь-регіон», то він повідомив, що передплатили 53 примірники для того, щоб могла читати кожна школа району. На запитання, чому відділ освіти не передплатив видання інших партій, то начальник відділу освіти сказав, що до нього ніхто не звертався з таким проханням.

«Якщо люди попросять передплатити інші газети, то ми передплатимо й інші. Розумієте, вчитель повинен мати глибокі загальні знання, а не тільки читати методичну літературу», - зазначив Віктор Пась.

До слова, начальник відділу освіти Камінь-Каширської РДА є депутатом райради, обраний у мажоритарному округу від УНП. Наразі він є позафракційним.

«Загалом органи освіти на Волині передплачують періодичні фахові видання, які необхідні їм для своєї діяльності. Тому можна говорити про те, що кошти витрачаються за призначенням», - коментує ситуацію координатор у Волинській області Всеукраїнської ініціативи «За доброчесні закупівлі в системі освіти» Андрій Лучик.

«Звісно, є й факти, коли відділи освіти використовують кошти на передплату не за призначенням. Зокрема це стосується відділів освіти Ратнівської та Камінь-Каширської райдержадміністрацій. А факт передплати півсотні примірників друкованого органу політичної партії взагалі є ганебним явищем.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram