Дніпропетровський готель виявився борделем

Співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в області виявили та задокументували факти сутенерства та факт утримання місця розпусти в приміщенні готельного комплексу, розташованого у Бабушкінському районі м. Дніпропетровськ.

Про це повідомила прес-служба МВС.

В ході проведення слідчих (розшукових) дій співробітники міліції встановили, що адміністратор готельного комплексу за матеріальну винагороду підшукала двом відвідувачам сауни двох дівчат, які нібито працювали масажистками. Згодом «масажистки» вступили з клієнтами у статевий зв'язок.

Працівники міліції з’ясували, що в готельному комплексі працюють одночасно дві жінки-адміністратори та приблизно десять масажисток-повій. Більшість з них були доставлені до слідчого відділу Дніпропетровського міського управління міліції для встановлення особи та допиту в якості свідків в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України.

В ході слідчих дій було встановлено, що власник готельного комплексу, 53-річний чоловік особисто здійснював пошук дівчат на вакансії масажисток, а згодом втягував їх у заняття проституцією та забезпечував умови праці в якості повій, використовуючи важкий матеріальний стан дівчат. Також було встановлено, що більшу частину злочинного прибутку отримував власник готелю.

В ході проведення обшуку були знайдені та вилучені речові докази та грошові кошті, які мають доказові значення до справи.

Власнику готельного комплексу повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 303 та ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України (створення та утримання місця розпусти, сутенерство та втягнення у заняття проституцією).

За вчинення даних видів злочинів законодавством передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 7 років.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram