Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Впродовж лише 1 травня Державна прикордонна служба не допустила в’їзду в Україну проросійськи налаштованих осіб – громадян Італії, Чехії та Росії. Усі вони прямували в Україну «висвітлювати» події 2 травня в Одесі», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що двох іноземців не пропустили через кордон в аеропорту «Бориспіль» на підставі інформації, яка надійшла від інших правоохоронних органів.

"Йдеться про те, що не пропущені громадяни Італії та Чехії неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом останнього періоду в Україні. Зокрема, громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на території окупованого Донбасу та неодноразово виступав на так званому телебаченні «Оплот TV». В програмах він озвучував відверто брехливу інформацію про перебіг подій на сході України. А не пропущений в Україну громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також спотворював інформацію та неправдиво висвітлював події, що відбуваються в Україні. Звісно, що сподіватися на неупередженість даних «журналістів» під час висвітлення подій 2 травня в Одесі було не варто», – підкреслили в ДПСУ.

Крім того, ще одного громадянина Росії співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну вже за результатами бесіди, оскільки він не зміг підтвердити мету своєї поїздки. Росіянин прибув з двома дітьми начебто як представник фірми з продажу дизайнерського одягу, а насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва, наголосили у відомстві.