Про це повідомляє прес-служба Світового банку

«Джим Йонг Кім зустрінеться з Президентом Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, іншими членами уряду України, представниками громадянського суспільства, лідерами приватного сектору, а також із депутатами парламенту», – повідомили у прес-службі.

Сторони планують обговорити шляхи прискорення реформ у сфері сільського господарства, охорони здоров'я, пенсійного забезпечення, енергетики, банківського сектору та боротьби з корупцією в Україні задля поліпшення життя людей, підвищення конкурентоспроможності країни та створення нових робочих місць. 

Разом із Володимиром Гройсманом Джим Йонг Кім візьме участь у спеціальному заході «Україна: інновації та можливості». Під час цього заходу, що об'єднає молодь, підприємців і лідерів громадської думки, обговорюватимуться інновації та перспективи, які може запропонувати сучасна Україна, а також те, як найкраще підготувати людей до професій майбутнього.

Світовий банк нещодавно схвалив Концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, яка забезпечить підтримку зусиль країни щодо досягнення сталого економічного відновлення на благо всього населення України.