До 100-річчя театру Заньковецької її колектив дивуватиме українською та європейською класикою

До 100-річчя Національного театру імені Марії Заньковецької її актори дивуватимуть глядачів п`єсами українських та європейських класиків. Також презентують виставу про покровительку театру Марію Заньковецьку.

Про це розповів художній керівник Національного театру імені Марії Заньковецької Федір Стригну під час прес-конференції «На порозі 100-го сезону» про підсумки, плани, перспективи» у вівторок, 4 липня.

За його словами, відзначатимуть урочисту дату протягом усього театрального сезону: упродовж другої полони 2017 року – першої половини 2018 року.

«Наступного театрального сезону презентуватимемо глядачам українську класику. Прем'єра «Марії Заньковецької» відбудеться 14-15 жовтня, п'єси «За двома зайцями» - у грудні, «Перед заходом сонця» - у січні-лютому наступного року, - зазначив Федір Стригун. – Також гратимемо ролі у виставах на основі п’єс Шекспіра, зокрема таких як “Ромео і Джульєтта», «Гамлет», «Король Лір» та інші».

Також, як розповів художній керівник Національного театру імені Марії Заньковецької, до кінця цього року планують видати книгу про діяльність театру упродовж 1917-1944 рр. А восени - провести урочисту академію.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram