До березня у зоні відчуження створять сховище відпрацьованого ядерного палива

До кінця березня 2017 усі будівельно-монтажні роботи на сховищі відпрацьованого палива сухого типу (СВЯП-2) буде завершено.

Про це інформує прес-служба Держагентства з управління зоною відчуження.

Повідомляють, що напередодні 2017 року завершилися випробування столу для поводження з пошкодженим ядерним паливом, тож тепер обладнання відправлять з Німеччини, де його виготовляли, в Україну та доставлять на Чорнобильську АЕС.

«До кінця березня 2017 року ми маємо завершити не тільки всі будівельно-монтажні роботи, а й індивідуальні випробування, а також комплексне випробування окремих систем. Це необхідно для того, щоб у квітні розпочати комплексні холодні випробування всього СВЯП-2», –заявив головний інженер проекту підвищення безпеки Андрій Савін. 

Водночас, він зазначив, що за перші три місяці нового року потрібно буде виконати великий обсяг робіт. Вже у квітні на СВЯП-2 почнуться «холодні» випробування обладнання, в яких будуть задіяні вироби-імітатори відпрацьованих тепловидільних збірок. Відповідно до затверджених планів-графіків, у кінці року на СВЯП-2 стартують «гарячі» випробування з реальним ядерним паливом.
-

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 0 +

КОМЕНТУВАТИ


Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm