До Конгресу США внесено питання про імпічмент Трампа

Конгресмени від демократів Бред Шерман і Ел Гріг внесли в палату представників Конгресу США на розгляд питання про імпічмент президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на  Los Angeles Times.

У своїй заяві Шерман згадав недавнє повідомлення Дональда Трампа і його молодшого сина про наявність електронної переписки, яка підтверджує, що російський прокурор пропонував йому компромат на Клінтон

«Ми починаємо вживати зусилля з метою підштовхнути юридичний комітет палати представників провести слухання з питання про перешкоджання правосуддя і російському втручання в наші вибори», - йдеться у заяві.

«Недавні викриття Дональда Трампа-молодшого свідчать про те, що виборчий штаб Трампа був готовий прийняти допомогу з боку Росії», - додав він.

Крім того, на думку конгресмена, розмова Трампа з колишнім директором ФБР Джеймсом Комі і подальше звільнення останнього свідчать про «перешкоджання правосуддю».

«Я вношу акт про імпічмент для того, щоб почати довгий процес з метою захисту нашої країни від зловживання повноваженнями, перешкоджання правосуддю, а також від імпульсивної і неосвіченою некомпетентності», - заявив конгресмен.

Раніше повідомлялося, що син президента США Дональд Трамп-молодший оприлюднив електронну переписку, з якої випливає, що росіяни пропонували йому компрометуючу інформацію про Хілларі Клінтон.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram