До Львова прибули молдавські військові, які проігнорували наказ президента Додона

Незважаючи на заборону проросійськи налаштованого президента Молдови Ігоря Додона, в п'ятницю, 8 вересня, до Львова для участі в міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 прибули 57 молдавських військовослужбовців.
Фото: Уніан Фото: Уніан

Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони у Львові полковник Олександр Поронюк, передає Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні на полігон прибули 57 військовослужбовців Збройних сил Молдови, які візьмуть участь в «Репід Трайдент-2017», – розповів О. Поронюк агентству в п'ятницю.

За його словами, представники ЗС Молдови брали участь у всіх підготовчих конференціях до цих навчань.

Також він розповів, що 8 і 9 вересня на Яворівський полігон прибувають учасники навчань. Всього в «Репід Трайдент-2017» візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців з понад 10 країн світу.

Урочисте відкриття навчань відбудеться 11 вересня о 9:00 в центральному військовому місті Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні.

Як повідомлялося, уряд Молдови в середу вранці схвалив участь молдавських військовослужбовців у багатонаціональних військових навчаннях «Rapid Trident-2017» в Україні. У той же день президент Молдови Ігор Додон призупинив дію постанови уряду про участь військовослужбовців у військових навчаннях в Україні.

Незважаючи на це, в четвер 57 військовослужбовців Збройних сил Молдови вирушили на військові навчання в Україні всупереч забороні. Ігор Додон у відповідь на це зажадав негайної відставки виконуючого обов'язки міністра оборони Георгія Галбури, який причетний до ухвалення рішення про участь у військових навчаннях, і дав вказівки уточнити причетних до цього рішення та ініціювати їх зниження на посадах і в званнях.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm