До Тернополя на фестиваль приїхали 600 учасників з Польщі, Замбії та Нігерії

У Тернополі розпочався міжнародний фестиваль-конкурс «Я там, де є благословення». Зареєструвалися на цей захід близько 600 учасників, серед яких є колективи з Польщі, Нігерії та Замбії. Найбільше колективів – з України.

У номінації «малі вокальні форми» зареєструвалося 46 учасників, а на виступи хорів – близько 20. Голова журі – виконавчий директор Національного Заслуженого Академічного українського народного хору України ім. Г.Г Верьовки Ігор Курилів.

«Фестиваль духовної пісні вже всьоме відбувається у Тернополі, він став справжньою духовною традицією нашого міста, - зауважив очільник Тернополя Сергій Надал. - Без цього фестивалю духовної пісні вже важко уявити Тернопіль, як і без духовності – український народ. Дякую організаторам і духовним наставникам, що долучилися до цього дійства».

Виступи колективів відбуватимуться у Драматичному театрі та Українському домі «Перемога», а офіційне закриття, гала-концерт та нагородження переможців відбудеться у суботу, 22 квітня, о 15:00 год у філармонії.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram