Додон вимагає звіт у справі про розкрадання більше $1 млрд

Молдовський президент Ігор Додон вперше скликав засідання Вищої Ради безпеки, на порядок денний якого внесене питання про перебіг розслідування у гучній справі про розкрадання з банківської системи країни більше ніж мільярда доларів.

Про це глава держави написав на своїй сторінці у «Facebook», пише Укрінформ.

«На першому засіданні Вищої Ради безпеки (в оновленому її складі) буде розглянуто питання про хід розслідування у справі про розкрадання банківського мільярда і про ситуацію у фінансово-банківському секторі», - зазначив президент.

Посадовець вимагає від Нацбанку, уряду, Генепрокуратури, Служби інформації і безпеки та Центру боротьби із корупцією надати всю інформацію про перебіг розслідування у цій справі.

Як відомо, внаслідок розкрадання більше ніж мільярда доларів з банківської системи країни, три найбільших банки Молдови оголошені банкрутами. Генпрокуратурою відкрито майже 40 кримінальних справ. У більшості з них слідство вже завершено, а фігуранти засуджені до різних років тюремного ув'язнення. За звинуваченням у причетності до розкрадання банківського мільярда до 9 років в'язниці засуджений і екс-прем'єр Молдови Влад Філат.

 

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram