Документальну стрічку про Василя Сліпака покажуть в Італії Франції та Канаді

Документальну стрічку про Василя Сліпака покажуть в Італії, Франції та Канаді

Документальний фільм “Міф” про оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі, покажуть в Італії, Франції та Канаді.

Про це в четвер у Києві у кінотеатрі “Україна” перед прем'єрним показом стрічки повідомив режисер Леонід Катнер, інформує “Укрінформ”.

“Найближчим часом, завтра (09.02 - ред.), ми вирушаємо до Італії і там буде три покази - це Брешія, Мілан і Рим. У березні місяці в нас запланований тур у Канаді - це 26 показів, і Франція, але поки без точних дат”, - сказав він.

Брат Василя Сліпака Орест однією з місій цього фільму вбачає пам'ять про загиблих героїв та допомогу тим, хто вижив.

“Я б дуже хотів, дякуючи цьому фільму, щоб ми пам'ятали про героїв, які віддали життя за нашу країну, а також тих, які воювали. І я би дуже хотів, щоб цей фільм став мотивацією для тих людей, які приймають рішення в цій країні, щоб на людей, які віддали найдорожче, звернули максимальну увагу. Тому що я знаю дуже багато друзів Василя, які воювали, і, на жаль, вони є в тяжкому стані: вони потребують допомоги, вони потребують реабілітації, вони потребують професійного працевлаштування. І тому я би дуже хотів, щоб цих людей ми пам'ятали і надавали їм фахову допомогу”, - зазначив Орест.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram