Донька керівника Чечні Рамзана Кадирова – Айшат, відкрила магазин жіночої еротичної білизни та інтимних аксесуарів. Тема сексу в Чечні табуйована, і магазин рекламується серед обмеженого кола людей, повідомляє Бі-бі-сі.

У кінці листопада в центрі Грозного відбулося урочисте відкриття бутіка жіночої білизни і аксесуарів для інтимного життя «A Lady». Про прийом написали кілька популярних чеченських блогерів. Власниця бутіка – Айшат Кадирова, 18-річна донька глави Чеченської республіки Рамзана Кадирова. Вона вже керує будинком ісламської моди Firdaws і тримає кондитерську у торговому центрі. Поруч із цією кондитерською і відкрився бутік із білизною.

«Будуар твоїх таємниць. Будь сміливіше… Тільки між нами…» – такий опис асортименту магазину в його закритому акаунті в Instagram. У мультибрендовому бутіку продаються відомі європейські та американські марки жіночої білизни. Також у магазині можна придбати інтимну косметику. В акаунті бутіка рекламується масажний крем, який дозволяє «спробувати партнера на смак». Там же можна придбати гель для вагіни, батоги, маски та інші аксесуари.

У бутіка немає офіційного сайту, є тільки закритий акаунт у Instagram – @Ladya_boutique. Подивитися асортимент магазину в інтернеті можна, лише якщо адміністратор облікового запису дозволить користувачеві доступ до нього. Зараз на аккаунт підписані вже 19,5 тисяч осіб. Тема сексу в Чечні вважається табу.

Чоловіки не торкаються своїх дружин в присутності іншої людини, подружжя не називають по імені один одного при сторонніх, в деяких сім'ях чоловік з дружиною навіть не розмовляють один з одним перед батьками, тому що це вважається натяком на їхню близькість.

Рамзан Кадиров позиціонує себе як послідовник традиційних ісламських цінностей. Він неодноразово публічно виступав проти сексуальної освіти у школах і говорив про необхідність стриманої поведінки жінок на публіці. Так, у 2011 році в інтерв'ю «Комсомольській правді» він говорив, що дівчата через відвертий одяг, «якщо буде розпусність», «потраплять у пекло».