Про це донька політика написала у «Твіттер», а згодом сам Шокін підтвердив УП.

На запитання журналістів, чи радилась Аліна з батьком, коли вирішила подавати до суду, Шокін відповів:

«Вона повнолітня, доросла людина, їй за 40 років, вона має особисті думки. Найбільше, що її вразило, це те, що згадали її покійну бабусю. Батька – то само собою, але бабусю. Так він зганьбив її, той Байден, що вона вирішила прийняти таке рішення».

На сторінці @alina_oneworld у «Твіттер» йдеться:

«Обдумала ситуацію з промовою екс-віце-президента Байдена, в якій він публічно образливо висловився про мою покійну бабусю і мого батька. З огляду на те, що це стосується всієї моєї родини, планую звернутися до суду, щоб захистити гідність моїх рідних. І продемонструвати найвищі принципи рівності всіх громадян Америки перед законом», – зазначила вона.

До слова, донька Шокіна має американське громадянство.

Як уже повідомлялося, сьогодні одіозний екс-генпрокурор Віктор Шокін відгукнувся на слова екс-віце-президента США Джозефа Байдена, який назвав українського політика «сучим сином». Політик заявив, що Байден «не має нічого святого», бо «нормальна людина, у якої є мати, не може так говорити». 

«Якщо він до цього опустився – мені просто шкода цієї людини. Якщо він не поважає матерів, він просто особина», – додав Шокін.

Раніше Джозеф Байден розповів, як домігся швидкого звільнення колишнього генерального прокурора України Віктора Шокіна, і назвав його «сучим сином».