Донька Гонгадзе претендує на титул найвидатнішої студентки Британії

Донька Гонгадзе претендує на титул найвидатнішої студентки Британії

Донька убитого українського журналіста Георгія Гонгадзе Соломія стала однією зі ста найкращих студенток університетів Великої Британії і тепер бореться за титул найвидатнішої студентки в країні.

Проголосувати за Соломію Гонгадзе можна на сайті проекту The Tab Future 100.

Як відомо, The Tab Future 100 - це рейтинг британських студенток, спрямованих на значні досягнення в майбутньому. Вони змагаються за титул найвидатнішої студентки країни.

Під егідою компанії J.P. Morgan організатори конкурсу відібрали сотні видатних студенток з 25 університетів по всій Великій Британії, і тепер настала черга аудиторії визначити, хто має стати номером один.

30 найкращих студенток будуть запрошені на ексклюзивний навчальний захід, який відбудеться в штаб-квартирі J.P. Morgan у Лондоні. Голосування закінчується о 17:00 18 квітня.

Цензор.НЕТ повідомляє, що як член дослідницького центру Королівського Коледжу Лондона, американка українського походження Соломія Гонгадзе займається розробкою рекомендацій у сфері політики цифрової оборони. Вона також є помічником редактора Північноамериканського видання «Діалог» журналу «Політичне співтовариство» Королівського Коледжу Лондона. У 2016 році Соломія працювала над проектом в авторитетному аналітичному центрі Chatham House, роблячи переклади з української мови та беручи участь у створенні короткого документального фільму про зародження українського громадянського суспільства. Вона вивчає проблеми сучасних міст як молодіжний консультант із питань політики у сфері лондонського транспорту.

У 2017 році Соломія стала фіналісткою конкурсу «Політичний ідол» Інституту політики Лондонського Королівського Коледжу, де вона представила варіанти вирішення житлової кризи у Великій Британії. Крім того, вона є старостою курсу і представляє інтереси своїх однокурсників.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram