Доньку скандальної подруги президента Південної Кореї арештували в Данії

Данська поліція заарештувала доньку Чхве Сун Сіль, подруги президента Південної Кореї Пак Кин Хе, яка причетна до корупційного скандалу, що розгортається в цій азійській країні.

AP інформує, що Чон Ю Ра, спортсменку-наїзницю, яка тренувалася в Німеччині, заарештували в данському місті Ольборг за незаконне перебування. Джерело в спецпрокуратурі в Сеулі повідомляє, що правоохоронні органи Південної Кореї працюватимуть з європейською владою стосовно видачі Чон Ю Ра. Вони розраховують, що питання вирішать протягом одного-двох тижнів.

Як відомо, Чон Ю Ра на батьківщині підозрюють у скоєнні низки злочинів. Південнокорейська влада скерувала запит в німецьку прокуратуру про її місцеперебування та фінансові активи.

Причиною політичної кризи в Південній Кореї стала Чхве Сун Сіль. Її звинувачують у тиску на десятки найбільших фірм з метою перерахування ними грошей у два некомерційні фонди. У справі фігурує сума розміром 77,4 мільярда вон (65,6 мільйона доларів). Колишній другий помічник президента Чон Хо Сонг звинувачується в передачі подрузі президента секретної інформації. Парламент республіки 9 грудня проголосував за імпічмент Пак Кин Хе. Це рішення ще має протягом 180-денного терміну затвердити або відкинути Конституційний суд.

Чхве Сун Силь взяли під варту, також затримано голову Національного пенсійного фонду Мун Кен Пхе.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm