Дослідження показало, що рейтинг Трампа нижче рівня всіх попередніх лідерів США

Більша частина американців вважають, що президент Дональд Трамп не досяг великих успіхів упродовж перших дев'яти місяців свого перебування на посаді.

Про це свідчать дані дослідження Washington Post-ABC News.

Тільки 37 відсотків американців схвалюють те, як Дональд Трамп справляється зі своєю роботою.

Рейтинг несхвалення президента досяг 59 відсотків, причому 50 відсотків заявили, що вони категорично не схвалюють роботу, яку він виконує.

Він єдиний президент, починаючи від Гаррі Трумена, який отримав таку низьку підтримку. Наступним найгіршим президентом був Білл Клінтон.

Дональд Трамп почав своє президентство зі скромних очікувань з боку громадськості. Приблизно через 100 днів його президентства, 42 відсотки сказали, що він багато чого досяг на посаді. Сьогодні це число впало до 35 відсотків.

Тим часом, 65 відсотків кажуть, що він зробив «не багато» або «мало або нічого». Ця цифра зросла з весни, коли вона становила 56 відсотків. Із них 43 відсотки американців дають Трампу найменшу можливу оцінку, кажучи, що він зробив «мало або нічого».

Опитування Post-ABC було проведене з 29 жовтня по 1 листопада серед випадкової національної вибірки з 1005 дорослих з похибкою плюс або мінус 3,5 процентних пункти.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram