ДСНС хоче закрити у Харкові 5 ТРЦ

ДСНС хоче закрити у Харкові 5 ТРЦ

Після перевірки ДСНС на об'єктах з масовим перебуванням людей у Харкові хочуть закрити 5 з них, загалом виявили 1273 порушення правил протипожежної безпеки.

Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради.

«На сьогоднішній день у Харкові перевірено 88 об'єктів: 23 - торгово-розважальних і культурно-видовищних установ (виявлено 425 порушень), чотири медичних установи (37 порушень), 61 заклад освіти (811 порушень)», - повідомив начальник ДСНС в Харківській області Володимир Юрченко в ході засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Готуються позови до суду для припинення роботи п'яти торгово-розважальних об'єктів, в тому числі ТРЦ «Дафі», - додав він.

Він повідомив, що під час перевірки у ТРЦ «Дафі» були закриті евакуаційні входи. Також інспекторів у Харкові не допустили в торговий центр «Протон», тому вони уже надіслали відповідний акт у поліцію.

Юрченко додав, що після перевірки 73 керівників притягнули до адміністративної відповідальності.

За його словами, у Харкові налічується 672 об'єкта з масовим перебуванням людей - 221 торгово-розважальний і культурно-видовищний заклад, 68 закладів охорони здоров'я та 383 установ освіти.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram