Двох поранених АТОвців гелікоптером доправили із передової до Харкова (ФОТО)

Сьогодні, 13 серпня, військові медики провели аеромедичну евакуацію поранених військовослужбовців з району проведення Антитерористичної операції до міста Харкова.

У прес-центрі штабу АТО інформують, що спершу бійцям оперативно надали допомогу передові групи лікарсько-сестринських бригад, які розташовані найближче до районів бойових дій. Далі поранених доправили до 65-го військового мобільного шпиталю, де провели необхідні заходи із оперативного втручання та стабілізації.

Оцінивши стан військовослужбовців, їх вирішили перевезти повітряним транспортом на вертольоті Мі-8МТ у Військово-медичний клінічний центр Північного регіону.

«Кілька днів тому двоє військовослужбовців отримали мінно-вибухові ураження на передовій, – розповідає головний хірург АТО полковник медичної служби Костянтин Гуменюк. – Це множинні поранення, верхніх та нижніх кінцівок, тулуба, проникаючі поранення черева. Зараз їхній стан стабільний, їх уже чекають у Харкові – у військово-медичному клінічному Центрі Північного регіону, де бійці проходитимуть подальшу діагностику та лікування. Крім того, до Центру також будуть доставлені військовослужбовці з травмами та соматичні хворі».

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Звичайний українець13 серпня 2017 22:24 Відповісти IP:  109.69.67.--- Швидшого одужання хлопцям. Москалі теж отримують, але мовчать бо їх не ра[***]ть в Московії зовсім як собак.
  • 201713 серпня 2017 20:57 Відповісти IP:  104.237.203.--- Пока довезли, сдохли....Так будет со всеми бандерлогами! Готовьтесь,падлы рогульские!
  • Звичайний українець13 серпня 2017 22:28 Відповісти IP:  109.69.67.--- гав-гав, троль нікому не потрібний. Іди пропий зароблений рублик, жебрак чорноротий.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm