Двох прикордонників звинуватили у переправленні контрабандистів

Прокурорами Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою двох інспекторів прикордонної служби ВПС «Черепківка» Чернівецького прикордонного загону.

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

«Встановлено, що вказані правоохоронці, використовуючи надані їм нормами Закону України «Про Державну прикордонну службу України» владу та службове становище, вступивши у злочинну змову з особою, яку оголошено у розшук та матеріали стосовно якої виділено в окреме провадження, неодноразово сприяли останній шляхом надання порад та усунення перешкод у незаконному переправленні осіб через державний кордон України з метою переміщення до території Румунії тютюнових виробів поза пунктами пропуску», – зазначають у відомстві.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 2 ст. 332 КК України.

У ході досудового розслідування особам обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

19 лютого 2018 року обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні затверджено прокурором та направлено до Глибоцького районного суду Чернівецької області.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачається покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm