Про це він написав на своїй сторінці в «Facebook».

«Ті, хто говорить про порушення в процесі призначення – не розібралися», – написав він, маючи на увазі першого віце-спікера Верховної Ради Ірину Геращенко, яка заявила, що Дєєва була призначена на посаду з порушеннями.

Як повідомив Аваков, у МВС працюють 54 важливих міжнародних проекти, над якими працює спеціально зібрана команда «в основному молодих людей з високим ступенем мобільності і комунікабельності, які володіють іноземними мовами, основами проектного менеджменту в західному розумінні цього слова».

Також він зазначив, що довгий час разом із його екс-першим заступником Екою Згуладзе координували цю групу, проте «після консультацій всередині, в тому числі і з ключовими іноземними партнерами, зі складу нашого проектного офісу ми визначили лідера – Анастасію Дєєву, дівчину, яка, на наш погляд, зможе оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію з іноземними партнерами».

Аваков зазначив, що Дєєва має диплом бакалавра з відзнакою Київського університету Шевченка та «магістерський диплом з чудовими результатами».

Він закликав українців ставитися до посади Дєєвої як до функції, в якій «немає місця ієрархії, тут рішення на чистих конкурентних перевагах з дуже конкретним обсягом роботи».

Глава МВС закликав українців обговорити ефективність його молодої заступниці, давши їй час попрацювати.

«Упевнений, вона впорається!», – написав Аваков.