«Динамо» розгромило «Олександрію» та повернуло собі 2 місце в УПЛ

Київське «Динамо» у рамках 8-го туру чемпіонату України розібралося вдома з «Олександрією».

Слід зазначити, що всі голи у цьому матчі припали на другу половину зустрічі. Спочатку Євген Хачеріді на 52-й хвилині завдяки удару боковими ножицями зумів вивести свою команду вперед.

Через 13 хвилин Д'ємерсі Мбокані подвоїв перевагу киян - конголезький форвард вдало розпорядився м'ячем після передачі від того ж таки Хачеріді, переправивши його у сітку воріт із близької відстані.

Закріпив рахунок у протистоянні Віктор Циганков, який красиво прибрав суперника та пробив з-за меж штрафного майданчику точно за призначенням.

Таким чином, перегравши команду Володимира Шарана із рахунком 3:0, віце-чемпіони України розмістилися на другій позиції у турнірній таблиці – в активі «Динамо» тепер 20 балів після 8 проведених турів. «Олександрія», у свою чергу, залишилася на передостанньому місці із 4 пунктами.