Динамо ставить ультиматум українському футболу, - Маркевич

Куратор національних збірних Мирон Маркевич прокоментував заяву Ігоря Суркіса щодо виклику футболістів Динамо у збірну України.

Раніше президент Динамо Ігор Суркіс заявив, що не треба викликати футболістів Динамо до збірної України, якщо вони там не грають. Мирон Маркевич прокоментував заяву Суркіса для офіційного сайту ФФУ, передає Футбол 24

– Мироне Богдановичу, як ви прокоментуєте заяву керівництва київського Динамо про те, що вони вимагають гарантій участі їхніх гравців у іграх національної збірної, а якщо цього не буде, то столичний клуб вживатиме заходів?

– Складається враження, що київське Динамо хоче поставити ультиматум усьому українському футболу. Зовсім недавно керівництво клубу вимагало окремих незрозумілих гарантій безпеки для проведення матчу в Маріуполі, де грають без проблем всі решта клубів Прем’єр-ліги. Тепер Динамо вимагає гарантій того, що їхні гравці повинні обов’язково отримувати місце на полі в матчах Національної збірної країни. Такого ніхто у світі не чув. Це, можливо, реально для Північної Кореї чи якихось тоталітарних режимів минулого. Ігор Суркіс хоче поставити себе і своїх гравців над усіма іншими. Це значить – принизити тих, хто на рівні з іншими викликається до національної команди, отримує запрошення зіграти за збірну своєї Батьківщини.

– Гадаєте, футболісти Динамо могли висловити президенту невдоволення довгим перельотом з Ісландії чи попросити не відпускати їх до лав збірної?

– На 100% Ігор Суркіс зараз підставляє гравців. Я летів разом з ними, я жив разом з командою, я розумію, як працює Андрій Шевченко і яка в нього чудова атмосфера всередині колективу. Президент Динамо каже, нехай Володимир Шепелєв і Віктор Циганков краще зіграють за "молодіжку"? Це нонсенс. Завдання молодіжної збірної – підготувати гравців для національної команди. Шепелєв і Циганков зараз нарешті потрапили до обойми цієї команди, показавши свій рівень. Вони тренуються разом з усіма, набувають досвіду, чекають і отримують свій шанс. Він хоче повернути для гравців цей процес назад?

– Ігор Суркіс каже: "Чому грають ті, хто не має практики в інших клубах, а не "динамівці"?

– Почекайте, Шевченко викликав на ці збори більшість "динамівців". Артем Кравець і Артем Бєсєдін грали в обох матчах. І це якраз в Динамо вони не мають ігрової практики, тому що там віддають перевагу легіонерам на їхніх позиціях. І при цьому президент Динамо заявляє, що на рівні з усіма несе відповідальність за виступи і результати збірної! Як саме? Тим, що заявляє, навіть гарантує, що "за майстерністю та бійцівськими якостями, бажанню битися за країну, наші гравці сильніші тих, хто на вийшов на футбольне поле"?! Цим він протиставляє одних іншим і вбиває клин між гравцями, а можливо і тренерами, уболівальниками і в період вирішальних ігор нашої команди.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram