Захист намагався запевнити суд, що жінка хвора психічно, але безуспішно, повідомляє BBC.

Під час розгляду справи мати двох вбитих дітей розповіла, як 25 жовтня 2012 року повернулася до своєї квартири на Манхеттені з третьою дитиною і побачила у ванні скривавлені тіла шестирічної Люсії Крім та її дворічного братика Лео.

«Я просто хотіла прокинутися від цього нічного кошмару, який, як я знала, і не був кошмаром, це була реальність, – розповіла пані Крім присяжним. Це було схоже на справжній фільм жахів».

Тривожне відчуття в пані Крім виникло, коли няня не привела її доньку до танцювального класу. Жінка  повернулася додому, аби перевірити, чи все гаразд.

Побачивши матір дітей, Йоселін Ортега спробувала покінчити життя самогубством і вдарила себе ножем у шию.

Поліцейські, які прибули на місце події, знайшли пані Крім в істериці. Вона стискала в обіймах свою живу доньку.

Після двох днів обговорень суд присяжних визнав пані Ортегу винною.

Прокурори розповіли, що няня була незадоволена роботою, відчувала, що була надто завантажена обов'язками. Окрім того, вона мусила платити за навчання свого 17-річного сина, якого привезла до США з Домініканської Республіки. Він навчався в приватній школі.

Адвокати пані Ортеги стверджували, що вона страждала від «хронічних психічних захворювань» і не була здатною відповідати за свої дії. Жінка розповідала адвокатам, що у видінні диявол наказав їй «вбити дітей та себе».

Батько дітей Кевін Крім був у відрядженні під час вбивства. Батьки залишили залу суду до оголошення вироку.