Дизельні автомобілі масово забороняють в Європі

Три європейські та одна латиноамериканська столиці домовилися ввести заборону на дизельні двигуни.

Про це повідомляє autonews.com.uа.

Нагадаємо, в Парижі і передмістях встановлено заборону на в'їзд для всіх легкових автомобілів і мотоциклів, поставлених на облік до 30 вересня 1997 року, а в центральну частину міста заборонено в'їжджати автобусам і вантажікам, зареєстрованим до жовтня 2001 року.

І ось – нова хвиля заборон. Мери Парижа, а також Афін, Мадрида і Мехіко домовились повністю заборонити легкові і вантажні автомобілі, оснащені дизельними двигунами внутрішнього згоряння, незалежно від року випуску. За підсумками зустрічі глав чотирьох столиць, дата введене заборони – 2025 рік.

Проте електромобілі, гібриди і водневі транспортні засоби отримають певні преференції і пільги. Крім того, в містах стартують програми масштабного озеленення та створення мереж велосипедних доріжок.

До такого радикального кроку мерів міст підштовхнув високий рівень шкідливих викидів: як вважають медики і екологи, вихлоп дизелів є дуже шкідливим для дихальної та серцево-судинної систем людини.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • факт25 грудня 2016 20:12 Відповісти IP:  141.0.12.--- Наука і технології у світі вдосконалюються. Відбувається перехід на сонячну енергію в усіх галузях життєдіяльності людини.
    Така "сировина" - як сонячне світло, ніколи не закінчиться. Плюсом сонячної енергії є її загальнодоступність, бо сонце світить на півдні і заході, в Африці і Європі.
    Відмова від нафти і газу - це тільки питання вже НЕДАЛЕКОГО ЧАСУ.
    Тепер цивілізовані країни все більше використовувують для обігріву житла та підприємств природнє тепло землі.
    Автомобілі переходять на сонячну енергію, тому що це значно дешевше та екологічно позитивно.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram