Джолі підробила документи, аби всиновити дитину

Не встигла голлівудська акторка Анджеліна Джолі розібратися із біологічною матір'ю її доньки Захари, яка шукала зустрічі з дитиною, як знайшовся біологічний батько її старшого сина Меддокса.

Про це повідомляє видання The Sun.

Так, чоловік на ім'я Маун Сарат заявив, що Меддокс його син, якого Джолі всиновила незаконно.

51-річний Сарат, який є представником однієї з благодійних організацій у Камбоджі, розповів, що Анджеліна підробила документи, аби вивезти малюка.

Чоловік надав документи, які підтверджують його родинні зв'язки з хлопчиком.

«Меддокс все ще мій син, але вона ніколи не намагалася розібратися в цій ситуації. Я дуже хочу, щоб Камбоджа більше ніколи не побачила її знову», - заявив Маун.

За словами Сарата, свого часу він подав документи про усиновлення Меддокса і отримав всі документи, відповідно до яких він став прийомним батьком хлопчика. Однак через особисті обставини забрати малюка з притулку одразу він не зміг. А коли нарешті зібрався, то хлопчика вже забрала Анджеліна.

Сарат вирішив не тягатися з такою впливовою особистістю як Джолі. Передумав він після того, як зірка цьогоріч приїхала з дітьми у Камбоджу. Проте після зустрічі з Енджі чоловік лишився дуже розчарованим у ній. Однак, що саме сталося, Маун не розповів. Проте зізнався, що більше ніколи б волів не бачити Джолі.

Зауважимо, що Лорін Галінда – агент, яка займалася документами Джолі з всиновлення, була засуджена до 18 місяців в'язниці за шахрайство. Вона допомогла американським громадянам всиновити близько 700 дітей, при тому, що багато з них не були сиротами. Лорін тоді свою провину визнала.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram