Дзвінками з України у Росії «мінують» будівлі, - російські ЗМІ

По телефону «замінували» об'єкти в 14 містах Росії, стверджують джерела ЗМІ РФ. Телефонні дзвінки з повідомленнями про мінування шкіл, торгових центрів і адміністративних будівель, за попередніми даними, надходять з території України.
Про це розповіло джерело РІА Новости в силових структурах, передає korrespondent.net

«Є оперативна інформація, що підтверджує, що дзвінки надходять з території України», - заявило джерело.

До цього в декількох містах Росії пройшли евакуації людей з торговельних центрів, шкіл, вишів, адміністративних будівель після того, як невідомі по телефону повідомили про підготовлювані там теракти.

У Пермі через анонімні дзвінки про закладені вибухові пристрої були скасовані заняття в усіх школах міста.

«У зв'язку з отриманими дзвінками департамент освіти адміністрації Пермі розіслав інформаційні листи в освітні установи про скасування занять, включаючи другу зміну», - йдеться в повідомленні адміністрації Пермі.

Також навчальний день був перерваний у будівлі Пермського державного національного дослідницького університету, про це повідомив місцевий портал 59.ru.

Також напередодні, 11 вересня, містян попросили екстрено покинути школи і торгово-розважальні центри в Омську, повідомляє місцевий новинний портал ngs55.ru. Причина евакуації - анонімний дзвінок.

Схожа ситуація склалася 11 вересня в Уфі - там правоохоронці терміново попросили покинути торгові центри. Після обстеження будівель ніяких підозрілих предметів виявлено не було.

Також 11 вересня з'явилася інформація про замінування торгових центрів у Челябінську. За інформацією місцевих ЗМІ, людей виводили навіть з кіносеансів.

Як повідомляє Інтерфакс, через неправдиві повідомлення про замінування будівель було порушено кримінальну справу в Ставропіллі, про це заявили в прес-службі крайової прокуратури.

«Усі зареєстровані факти про завідомо неправдиві повідомлення об'єднані в одне провадження, оскільки встановлено, що вони надійшли з одного номера телефону», - заявили в прокуратурі.

Також повідомлення про замінування надходили в Примор’я, Єкатеринбург, Брянськ, Магадан, Владивосток, Калінінград, Красноярськ, Новосибірськ, Рязань та інші міста. Загалом станом на вечір 12 вересня повідомлення про замінування від анонімних джерел по телефону надходили більш ніж у 14 містах Росії.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram