Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію Юлії Вусенко, а апеляції Луцької міської ради, Григорія Пустовіта та моя наче б то не потрапили в суд. Іншого рішення ми й не очікували. Але щоб так грубо та безжалісно розмазати закон. Якщо коротко описати цю імітацію судового розгляду – це найбільша наруга над судовим процесом і чинним законодаством, яку я тільки знаю зі своєї практики», – заявив Ігор Поліщук.

Також він зазначив, що, за його інформацією, в головуючого вже був готовий повний текст рішення суду, тобто справа була вирішена до засідання.

На думку Ігоря Поліщука, у такому рішенні суду винен мер Львова Андрій Садовий, який нібито має вплив на суддів і таким чином помстився Луцьку за відмову приймати львівське сміття.

«Але це рішення вже нічого не значить. Так що можуть хіба що потішитися цим папірцем», – додав Ігор Поліщук.

Зазначимо, що Юлія Вусенко була звільнена з посади секретаря Луцької міськради у березні цього року, а на її місце новосформована більшість обрала Ігоря Поліщука. Водночас, сам процес зміщення Юлії Вусенко та формування більшості супроводжувався низкою скандалів і містив ознаки порушення закону. Втім, 3 липня Ігор Поліщук, очікуючи на рішення Львівського апеляційного суду, вирішив зіграти на випередження і склав повноваження секретаря міськради. Таким чином, він спробував себе убезпечити від кримінального переслідування через відмову виконувати рішення суду і переклав всю відповідальність на нового секретаря Григорія Пустовіта. 

«Вголос»