Садовий з Чуркіним обурили львів'ян

Львівська міська рада могла не виділяти 19 млн 585 тисяч грн з бюджету компанії «Оптимум Фактор», яка належить бізнес-партнерці російського олігарха Ігоря Чуркіна Таїсі Саніній.
Ратуша Ратуша

Про це у коментарі «Вголосу» розповів екс-депутат Львівської міської ради, колишній голова бюджетної комісії ЛМР Яромир Самагальський.

Основним аргументом під час сесії міськради у львівських депутатів було те, що компанія Саніної може заблокувати рахунки «АТП-1», внаслідок чого у Львові не їздитиме громадський транспорт.

«Теоретично, борг на папері дійсно є. І ця компанія «Оптимум Фактор» дійсно могла подати в суд на «АТП-1». Через суд ця компанія й справді може заблокувати рахунки автотранспортного комунального підприємства. Але роботу «АТП-1» вони не можуть заблокувати. Бо заблокувати рахунок – це не означає припинити рух транспорту. Автобуси все одно мають виходити на рейси, і робота підприємства може продовжуватись На рішення цього суду Львівська міська рада мала б подати зустрічний позов і довести свою правоту», – наголосив Яромир Самагальський.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram