Екс-директор ФБР назвав Трампа морально непридатним для президентського крісла
16 04 2018 12:47

Екс-директор ФБР назвав Трампа «морально непридатним» для президентського крісла

Колишній директор Федерального бюро розслідувань США Джеймс Комі вважає Дональда Трампа «морально непридатним» для президентської посади.

Про це він заявив в інтерв'ю ABC News для спецпроекту «20/20» напередодні виходу книги Комі «Вища лояльність», - пише DW.

«Я не вірю в те, що він (Трамп. - Ред.) розумово некомпетентний... Я не думаю, що він непридатний бути президентом з медичних причин. Я думаю, що він морально непридатний бути президентом», - сказав Комі.

За його словами, в проханні Трампа припинити розслідування ФБР щодо колишнього радника з питань національної безпеки Майкла Флінна точно були «деякі ознаки перешкоджання юстиції». Комі висловив переконання в тому, що дані щодо зв'язків Трампа з росіянами, зібрані колишнім британським агентом, були гідними довіри.

Також екс-директор ФБР звернув увагу на негідне ставлення Трампа до жінок. "Особа, яка ставиться до жінок наче вони є шматками м'яса, яка постійно бреше... та наполягає, що американський народ має в це вірити, - ця особа непридатна бути президентом Сполучених Штатів з моральних міркувань", - вважає Комі.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп звільнив Комі з посади у травні 2017 року, коли ФБР проводило розслідування можливих зв'язків між виборчим штабом Трампа та Росією. Відтоді глава держави неодноразово висловлював своє незадоволення Комі, назвавши його, зокрема, «найгіршим директором ФБР в історії».

Сьогодні «Вголос» також писав, що Дональда Трампа розлютили європейські країни, які вислали меншу кількість російських дипломатів у відповідь на отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки, ніж США.