Експерт розповів, за яких умов депутати відмовляться від недоторканності

Проголосувати за позбавлення себе недоторканності депутати можуть лише під колосальним тиском.

Про це в інтерв'ю «Вголосу» розповів політолог Ярослав Макітра.

«Ілюзій, що цей Парламент спокійно та мирно проголосує за позбавлення себе недоторканності, уже ні в кого немає. І засідання Верховної ради 11 липня це яскраво продемонструвало. Особливо, коли недоторканності позбавляли Розенблата та Полякова. Адже вся країна бачить, як депутат займається корупцією, як заробляє на бурштиновій мафії, але при тому більшість у Верховній Раді не дає дозвіл на арешт.  Тут найбільш ймовірним є той сценарій, що депутати проголосують про позбавлення себе недоторканності тільки під впливом українців, які вийдуть на масові протести», – наголосив політолог.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

 • P S14 липня 2017 13:41 Відповісти IP:  89.105.227.--- Гниле коріння у нашої країни, на цьому дереві ніколи не буде ягід,зміни можуть наступити тільки тоді коли зиоже появитись український Піночет, а у наших реаліях це неможливо, тоді інший варіант, продовження розпаду країни на окремі князівства, що вже і почалось, на фундаменті беззаконня і попирання права і свобод громадян , ніхто, повторюсь ще раз, ніхто держави навіть незаможньої не збудував. Сумно, але факт, Нинішня система відбирає тільки негідників, для обслуговування самої себе, і нинішній устрій - це геноцид проти власного народу.
 • Левко14 липня 2017 14:45 Відповісти IP:  95.69.212.--- У твоєї (не України) напевно точно гниле, але краще не лізь зі своєю sraнoю "зрадою" до нас, бо ти є гіршим негідником, ніж ті, кого ти тут стараєшся "критикувати".
 • P S14 липня 2017 17:10 Відповісти IP:  89.105.227.--- Не вийшов штанцями, щоб мене учити.
 • Левко14 липня 2017 13:31 Відповісти IP:  95.69.212.--- Коли тих "недоторканих" бариг почнуть відстрілювати, або вішати, як скажених собак, то тоді задумаються, де краще - на цвинтарі, чи на параші.
 • петя14 липня 2017 13:51 Відповісти IP:  107.167.108.--- Протокол №6 від сіонських мудреців.
  ... Торгівля, промисловість і спекуляція. У той же самий час треба посилено сприяти торгівлі і промисловості, а головне - спекуляції ... Треба, щоб промисловість висмоктала з землі і руки, і капітали і через спекуляцію передала б у наші руки всі світові гроші і тим самим викинула б усіх гоїв в ряди пролетарів . Тоді гої схиляться перед нами, щоб тільки отримати право на існування.
  ... .Підйом заробітної плати і подорожчання предметів першої необхідності. Піднімемо заробітну плату, яка, однак, не принесе ніякої користі робочим, бо одночасно ми зробимо подорожчання предметів першої необхідності нібито від падіння землеробства і скотарства.
  «Єврейський синдром-3» Едуард Ходос
 • Левко14 липня 2017 14:29 Відповісти IP:  95.69.212.--- "Петя", а по темі статті, є шо сказати?.. )

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram