Цьогоріч столиця Чехії, Прага, визнана найкращим містом для святкування Нового року та Різдва. Таку відзнаку Прага отримала за добре збережену архітектуру, численні історичні пам'ятки із безкоштовним входом та дешеві готелі у порівнянні з іншими європейськими столицями.

Рейтинг міст, що ідеально підійдуть для святкування Нового року та Різдва, оприлюднило видання US News Travel, – пише ТСН.

Там детально описано, чому саме Прага очолила список. Численні вузькі вулички вимощені бруківкою, старовинні костели, неймовірний замок на пагорбі та аркові містки  створюють атмосферу незабутньої міської казки. Кількість пам'яток архітектури в місті така, що задовольнить вимоги навіть найвибагливішого мандрівника. І при цьому вхід до більшості –безкоштовний. Навіть легендарні Карлів міст та Празький град  можна відвідати абсолютно безкоштовно. При цьому, варто згадати, що празька фортеця служила резиденцією деяких володарів Священної Римської Імперії.

Разом з тим, ціни в Чехії досить доступні,у порівнянні з іншими країнами Європи, повідомляють у видавництві.

Міста, які ввійшли до десятки найкращих місць для святкування Нового року та Різдва 2018-го року:

1. Прага (Чехія)

2. Відень (Австрія)

3. Таос (США)

4. Лондон (Велика Британія)

5. Нью-Йорк (США)

6. Цюрих (Швейцарія)

7. Мюнхен (Німеччина)

8. Квебек (Канада)

9. Единбург (Шотландія)

10. Амстердам (Нідерланди)

Рейтинг подорожей агентство складає на основі аналізу відгуків досвідчених мандрівників, блогерів та читачів видання. На погляд агентства, їхня думка об'єктивніша, ніж враження власних редакторів.

 

«Вголос»