Екс-посол США вказав на «рак, який стрімко руйнує Україну»

Найбільше шкоди нашій державі завдають не бойовики на Сході і не агресія РФ, а корупція поміж наших чиновників.

Україна стала «полем битви» між Заходом і Сходом, однак, попри західні санкції, країна на східному фланзі НАТО, як і раніше, охоплена війною, пише у блозі на Fox News екс-посол США і прес-секретар Держдепартаменту Адам Ерелі.

«Раком, який стрімко руйнує Україну» Ерелі називає корупцію.

2015 року у списку найбільш корумпованих країн, за даними Transparency International, Україна посіла 130-те із 168 місць. Гірше, ніж Росія, зазначає дипломат: останній дісталася 119-а сходинка.

7 липня держсекретар США Тіллерсон призначив Курта Волкера спеціальним представником США в Україні, нагадує колишній посол. Необхідний, але аж ніяк не достатній крок. Виконання Мінських угод дозволить знизити рівень насильства в країні, але не вилікує її, переконує американський політик.

Відповідно до результатів опитування, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією та провідної незалежної інвестиційної компанії України Dragon Capital, «головною перешкодою для інвестицій в економіку України також вважається масштабна корупція та відсутність довіри до судової системи», йдеться у публікації. Більше того, вищеназвані проблеми в державі існували ще до того, як Росія розпочала свою агресію на сході України.

«Гниття, що вразило важливі демократичні інститути України, становить основу проблеми, адже чиновники, які покликані просувати антикорупційну політику, самі замішані в корупційних махінаціях», – обурюється Ерелі.

«Під час зустрічі з президентом України Петром Порошенко віце-президент США Майк Пенс наголосив на необхідності «подальших реформ для викорінення корупції, поліпшення умов реалізації програми Міжнародного валютного фонду для України». Його слова зачепили саму суть «епідемії». Для позбавлення від «раку корупції» Україні потрібно радикальна операція», – наголошує дипломат.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram