ЛЬВІВ, 5 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Біля парку «Горіховий гай» розпочинається проектування та будівництво житлового кварталу багатоповерхової забудови з вбудованими нежитловими приміщеннями обслуговування населення та автостоянками на вул. В. Янева, 10.
Відповідне рішення було погоджено виконавчим комітетом Львівської міської ради.

Проектуватиме та будуватиме новий житловий квартал колективне виробниче підприємство «Енергомонтаж».

Підприємство повинне розробити окремий розділ генплану з врахуванням меж парку «Горіховий гай» . Робочий проект будуть погоджувати у департаменті містобудування. Для виконання будівельних робіт підприємство має отримати дозвіл в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області.

Парк Горіховий гай знаходиться у Львові, в районі будинку Податкової адміністрації, біля студентських гуртожитків Львівського політехнічного університету. Парк розпростерся від вулиці Сахарова вздовж вулиць Бойківскої до житлової забудови вулиць Володимира Великого та Княгині Ольги. Територія парку «Горіховий гай» розділена залізничною колією на дві частини. На території парку є два озера і Олеська долина, по якій протікає потічок Вулька, що впадає в Полтву. Одне з озер заболочене і повільно висихає та заростає рослинністю.