Facebook, Google і Twitter штрафуватимуть за порушення прав споживачів

Влада ЄС погрожує штрафами Facebook, Twitter та Google за порушення прав користувачів.

Про це повідомляє Reuters.

Листи з попередженнями про можливі штрафні заходи були направлені керівництву компаній ще в грудні 2016 року. Серед претензій була вимога виключити положення про те, що користувачі можуть подавати позови лише у судах Каліфорнії. Це суперечить європейському законодавству, за яким користувачі мають право подавати позови до компаній за місцем проживання. Додатково, особливі претензії викликає підхід компаній до спонсорського контенту і відсутність права користувачів розірвати угоду про користування соцмережами.

Впродовж місяця Facebook, Twitter і Google повинні змінити умови використання соціальних мереж. В протилежному випадку на них буде накладено штраф.

<a data-cke-saved-href="http://vgolos.com.ua/" href="http://vgolos.com.ua/" style="box-sizing: border-box; font-size: 16.56px; vertical-align: baseline; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; color: rgb(0, 102, 204); text-decoration: none; transition: 0.3s; font-family: clear_vgo, arial, " pt="" sans="" caption",="" proxima_nova,="" "open="" sans",="" arvo,="" neris,="" gotham_pro,="" "fira="" roboto,="" arimo,="" verdana,="" tahoma,="" helvetica,="" sans-serif;"="" target="_blank">«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram