У тренера «Луч-Енергія» Григоряна конфлікт з уболівальниками команди, які на іграх скандують слово «півень» в його адресу і використовують образливі наклейки, повідомляє Sports.ru.

Григорян після гри не прийшов на прес-конференцію. Прес-служба «Факела» повідомила, що 51-річний фахівець відчув себе погано.

«Спочатку я думав, що все це непорозуміння. Але потім, коли побачив, як в масштабах всієї країни, так сказати, переміщуються ці люди з Владивостока, я зрозумів, що все проплачується. Хто-то це навмисно робить? Можливо. Тут два варіанти: або особисто мої вороги, яких я на Далекому Сході придбав, або через мене намагаються вплинути на нове керівництво, тому що в «Луч-Енергію» планувалися прийти інші керівники. Можливо, всі разом. У мене телефон завалений відео й СМС-ками з реальними людьми, які мені погрожують. Один до такої міри охрінів, що сьогодні організував неподобство з півнем. Він за це на 15 діб сяде. Це колишній лідер угруповання, який переїхав у Санкт-Петербург. Він усім цим керує, він шле в нахабну СМС з образами й погрозами. Все до такої міри зайшло, що ніхто собі цього не уявляє», – розповів Григорян.

За словами тренера, його «ображають» і називають «півнем» безпідставно. «Вони навіть не вивчили суть справи. Я навіть не знаю, що робити, мене загнали в кут, але і скаржитися мені в цій ситуації особливо не хочеться. Мені кажуть, що я особа клубу і не маю права реагувати. Ну а хто, якщо не я? Я палець показати не можу, вони на весь стадіон кричать, що я, … [блін], півень. А що, незрозуміло нікому, що означає півень? Ситуація дуже критична і потворна», – додав Григорян.