Учасника від Італію вдалося сфотографувати виданню Апостроф.

Відзначимо, що зустріти Габбані в аеропорт Бориспіль з'їхалося безліч українських журналістів. Італієць близько 40 хвилин не виходив до преси, а потім сів в свій автобус і поїхав під конвоєм трьох поліцейських машин в свої апартаменти.

На питання журналіста, що він думає з приводу того, що його називають імовірним переможцем Євробачення-2017, Габбані зазначив, що вважає за краще про це поки що не думати.

Про Україну італієць знає мало, а саме – слова «горілка», «борщ». Оскільки Італія є учасником великої п'ятірки, Габбані зі своєю піснею Occidentali's Karma виступить у фіналі Євробачення 13 травня.

Франческо з дитинства грав на гітарі і барабанах, пізніше освоїв фортепіано. Його родина володіла єдиним музичним магазином в місті Карраре.

У 18 років він підписав свою першу угоду з лейб, почавши працювати в складі групи Trikobalto. Відеокліпи на два перших сингли потрапили в ротацію найбільших музичних каналів (MTV, All Music, RockTV і ін).

З 2010 року виступає як сольний артист. Його пісня «Amen» перемогла на Sanremo і незабаром стала платиновою в Італії.

А вже в 2017-му артист виграв на Sanremo в головній номінації з піснею «Occidentali's Karma», ставши першим артистом, який виграв цей конкурс в декількох категоріях.