З такою заявою виступив у понеділок під час слухань в американському Конгресі директор ФБР Джеймс Комі, передає Укрінформ.

«Що ж до твітів президента про нібито прослуховування телефонних розмов, спрямованих проти нього попередньою адміністрацією, у мене немає жодної інформації, яка підтвердила би ці твіти», – заявив директор ФБР, підкресливши, що у Бюро уважно вивчили це питання.

Крім того, він зауважив, що Міністерство юстиції «попросило його» повідомити, що і вони також не мають доказів на підтвердження звинувачень президента Трампа на адресу адміністрації Обами.

«Міністерство не має жодної інформації, яка підтримувала би ці твіти», – констатував Комі.

Водночас, він поінформував, що ФБР і Мінюст продовжують розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори у США.

«Міністерство юстиції уповноважило мене підтвердити, що ФБР в частині наших контррозвідувальних повноважень, розслідує зусилля російського уряду, спрямовані на втручання в президентські вибори 2016 року, що також охоплює розслідування будь-яких зв'язків між особами з кампанії Трампа з урядом Росії» – заявив глава ФБР.

Крім того, він зазначив, що Бюро розслідує питання, чи не було координації між президентською кампанією республіканського кандидата з російською стороною.

«Я можу пообіцяти вам, що ми слідуватимемо за фактами, куди б вони не привели», – запевнив Комі.

 

«Вголос»