Фермери-протестувальники зупинили президентський кортеж

Розпочалась фермерська всеукраїнська попереджувальна акція протесту проти зняття мораторію на продаж земель с/г призначення.

У столиці хлібороби Київщини заблокували дорогу з Конча-Заспи на Київ, навіть зупинили кортеж президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє vazlivo.blogspot.com.

«Я думаю, що ця зустріч, хоч і була коротка, але й була дуже корисною як для фермерів, так і для президента. Я дуже радий, що він також побачив на власні очі нашу акцію протесту», – підкреслив президент АФЗУ Іван Томич.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Дзюник20 квітня 2017 13:50 Відповісти IP:  178.136.231.--- От всі говорять шо то дасть,оті звернення...всі мали в дупі...Але ви не враховуєте власне особу президента,його характер...Повірте,оця зупинка так його перестрашила,що по меншій мірі рік по темі буде спокій...Адже хтось може зупинити,а хтось може (боронь Боже) і чимось при тому вкинути...До матюгальних слів Порох вже потроху звик,але до "важких круглих і тупих предметів" ше не призвичаївся...
 • ванда20 квітня 2017 12:32 Відповісти IP:  46.201.2.--- Яка ганьба .Не знаю який контингент учасників акції але переважає впевненість ,що власників ..земельних паїв серед них не було . Акція під керівництвом землевласника Томича це акція організована та проплачена "Батьківщиною".
  1,5 мільйона власників земельних паїв на сьогодні померли , а з них 500 тисяч таких в котрих не було наслідників .Хто розпоряджається їхніми паями ? Розпоряджаються такі томичі і їм подібні котрі сьогодні блокують Президента , котрі горою за мораторій бо саме мораторій дозволяє їм розкрадати землю безкоштовно.Чорний ринок землі в Україні процвітає ,а держава нічого , крім прокльонів розгніваного народу не отримує
  Домінує думка що земля це власність всіх українців це не так бо в одних є Державний акт на приватну власність на землю а в інших нема. І людина котра володіє землею повинна сама вирішувати як розпоряджатися нею..
  Це все одно якби сказазали , що житловий фонд це власність всіх українців і заборонили продавати квартири і будинки.
  Отже мораторій може може бути запроваджений напродаж державних земель;а розпайована земля повинна бути в обігу
  Мораторій на обіг землі на звалище історії,!,!,!
 • Чергове підвищення20 квітня 2017 13:01 Відповісти IP:  128.199.76.--- Ні. Право продавати потрібно притримати до покращення економічної ситуації щоб бідін все не продали.
  Що таке паї? Звідки вони взялись? В держава з ринком землі ніяких паїв ніколи не було.
  Пай - це держава дала в користування сільськогосподарську землю, яку до речі колись в когось відібрала.
  Не вирощують там нічого - зате хочуть в оренду фермеру здати чи то собі взяти і щоб продати. Може краще хай ваші "пайовики" попростому грошей попросять в держави, а не шматок землі, який взяли для сільськогосподарських робіт на продаж?
  Розібратись - пайовики не мали права здавати фермарам в оренду.
  Думаю держава такі зробить при запроваджені ринку землі - забере дане пайовикам, які мріють уже про гроші і підтримують "ринок землі", і дасть фермеру в оренду перед тим як оголосити ринок землі. А гоїв правильно залишать біля розбитого корита.
 • От і все20 квітня 2017 11:40 Відповісти IP:  151.80.38.--- Дурні та й годі.
  Як далекобійники в Росії до Путіна їздили...
  Підпримці Севастополя з іконами Путіна захищались від розгону поліції.
  Президентам начхати. Вони ортримали хабарі від ваших гнобителів за право гнобити.
  Поклоніння царям коли світ стільки боровся за свободу і зараз протистоїть інформаційному закабаленню у вигляді тотального контролю за всіма діями людини.
  Лікувати цих рабів або позбавляти громадянських прав. Вони їм непотрібні - у них надія на царя є.
 • Андрій20 квітня 2017 12:06 Відповісти IP:  94.45.51.--- Тебе надо лечить ватуголовного мозга!
  Ты сравниваешь страну рабов со страной, которая борется за независимость? Ты сравниваешь [***]ла с Порошенко?!
  Тебе надо срочно обратиться к психиатру!
  ...бедное ватномозгое! :(
 • Чергове підвищення20 квітня 2017 12:53 Відповісти IP:  128.199.76.--- Чому не можна порівнювати? З чим можна? Хоче й порівнює - це вільна країна.
  Правильно дратує оте "звернення до президента", яке однакове що в Росії що в Україні - однакова медіатехнологія.
  Україна уже має незалежність. А все "залежене" - це вибір влади і частково народу на виборах.
  Шукай "вату" у себе в голові, а не в звичайних критичних коментарях інших людей.
  Порада на майбутнє.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram