ФІФА може перевести «Волинь» у Другу лігу

Луцькій «Волині» загрожують чергові штрафні санкції за борг перед колишнім футболістом команди Сашею Стевіч.

Екс-півзахисник «Волині» Саша Стевіч продовжує вимагати від «Волині» зарплату, яку клуб винен йому за умовами контракту. Йдеться про більш ніж 70 тисяч доларів за перше півріччя 2013 року, виплатити які Стевічу дисциплінарний комітет ФІФА зобов'язав клуб з Луцька ще в листопаді 2015 року.

Через борг Стевічу «Волинь» навесні 2017 року вже покарали позбавленням 6 очок. Перед цим Стевіч кілька разів погоджувався почекати з платежем. Гроші так і не були переведені і ФІФА зажадала від ФФУ зняти очки з клубу. У листі, адресованому ФФУ, передбачена і друга частина покарання – якщо «Волинь» і далі буде ігнорувати рішення, ФІФА переведе клуб в нижчий дивізіон.

«Волинь» і Стевіч провели всю весну і частину літа в переговорах, особливо це стосувалося періоду атестації на можливу участь клубу в УПЛ. «Волинь» була не проти заплатити борг, але посилалася на технічні причини неможливості переведення грошей. Після старту «Волині» в новому сезоні Першої ліги справу про повернення боргу застопорилося і тепер ФІФА може знизити лучан в класі, якщо ті не погасять борг перед своїм колишнім півзахисником. Правда, механізм виконання такого рішення поки невідомий.

Саша Стевіч відіграв за «Волинь» три сезони – з 2010-го до 2013 року (44 матчі, 3 голи). Після цього серб повернувся на батьківщину. В даний час 35-річний Стевіч завершив кар'єру гравця і отримав тренерську ліцензію.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram