ФІФА розширила Чемпіонат світу з футболу до 48 команд

Починаючи з 2016 року, під час футбольних Чемпіонатів світу під егідою ФІФА виступатимуть 48 команд, а не 32, як раніше.

Відповідне рішення прийняла Рада Федерації, повідомляє dw.

Рада Міжнародної федерації футболу (ФІФА) прийняла рішення, відповідно до якого кількість команд у фінальній стадії Чемпіонатів світу буде збільшено до 48. Рішення, прийняте у вівторок, 10 січня, передбачає, що вперше розширений чемпіонат відбудеться 2026 року.

Таким чином, кількість матчів у рамках одного турніру буде збільшено з 64 до 80. Замість восьми груп по чотири команди в кожній формуватиметься 16 груп по три збірних. Рішення про розширення чемпіонату вважається політичним тріумфом нещодавно обраного на цю посаду президента ФІФА Джанні Інфантіно й водночас поразкою голови Німецького футбольного союзу (DFB) Райнгарда Ґрінделя. Німеччина була головним противником ідеї розширення чемпіонату.

Відкритим залишається питання скасування «нічиїх» під час світових першостей у майбутньому. Це також одна із цілей, які переслідує Інфантіно на своїй посаді. Незрозумілим поки що лишається і те, за яким принципом будуть розподілятися місця під час чемпіонату серед континентальних футбольних федерацій. Це питання, ймовірно, буде вирішено під час Конгресу ФІФА, запланованого на травень 2017 року.

-

Теги: ФІФА, Футбол

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram